DOLAR: 2.66 TL
EURO: 2.98 TL

Saç Tebeşiri Trendi ! Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır ?

1 ay önce
13 kez görüntülendi

Saç Tebeşiri Trendi ! Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır ?

Son yıllarda özellikle gençler arasında trend haline gelen saç tebeşiri kullanımı hakkında kısa bilgileri sizler için hazırladık , saç tebeşiri nasıl kullanılır  , daha kalıcı bir renk için ne yapılmalıdır yazımızda bulabilirsiniz.

Gençlerin her gün basit şekilde saçlarına uyguladı , birbirinden güzel ve iddalı renklerden oluşan saç tebeşirleri günden güne daha popüler bir hale gelmeye başladı. Rahatça bulabileceğiniz , onlarca farklı renge sahip saç tebeşirleri oldukça basit şekilde dakikalar içersinde rahatça uygulanabiliyor.

Öncelikle bilmeyenler için hatırlatalım , saç tebeşirleri kalıcı değildir , uygulandıktan sonra yıkama ile rahatça çıkarlar , ayrıca saçlarınız için herhangi bir olumsuz etkisi’de bulunmuyor. Saçlarınızı boyamadan önce elinize bir poşet yada varsa eldiven geçirin , sonrasında saçınıza uygulayacağınız alanı seçin ve o bölgeyi ıslatın. Bundan sonra saç tebeşiri ile saçınızda istediğiniz bölgeyi rahatça tebeşiri sürerek renk verebilirsiniz . Saçlarınızı boyadıktan sonra renklerin daha kalıcı olması açısından hemen bir saç maşası yada saç düzleştirici kullanarak sabitleyebilirsiniz.

Saç renginiz ne olursa olsun , saç tebeşiri ile istediğiniz renkleri kolayca verebilirsiniz , açık renk saçlarda etkili olduğu söylenen saç tebeşirleri koyu saçlar içinde oldukça etkili bir görünüm yaratır. Açık renk saçlarda , saçlarınız kuruyken uygulayabilirsiniz , ancak koyu saçlara sahipseniz kesinlikle saçlarınızın ıslak olması gerekiyor. Kuru saçlarda uygulanan saç tebeşirleri fazla kalıcı olamayacaktır  , kalıcı olmasını istiyorsanız mutlaka uygulayacağınız bölgeleri ıslatın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık